Ubytování v Peyia

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Peyia. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Peyia, kde najdeme města Coral Bay, Kathikas, Kissonerga, Tala a Pano Arodes.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Villa Azzurro Luxury Holiday Villas StarStarStarStar

Foto: Villa Azzurro Luxury Holiday Villas
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Set in Peyia, Villa Azzurro Luxury Holiday Villas provides accommodation with a private pool and free WiFi. The accommodation is 2 km from the Paphos Zoo. This villa comes with 4 bedrooms, a satellite TV, and a kitchenette.


2. Holiday home Pegia Paphos St George Avenue I StarStarStarStar

Foto: Holiday home Pegia Paphos St George Avenue I
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Holiday home Pegia Paphos St George Avenue I offers accommodation in Peyia, 3.1 km from Paphos Zoo and 8 km from Lara Beach. This holiday home is 300 metres from Agios Georgios Church.

Pokoje

Dům se 4 ložnicemi
osob0 - 0 EUR za noc

3. Holiday home Pegia Paphos St George Avenue II StarStarStarStar

Foto: Holiday home Pegia Paphos St George Avenue II
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %

Situated in Peyia, Holiday home Pegia Paphos St George Avenue II offers accommodation with a private pool, free WiFi and private parking. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. The holiday home has a TV.

Pokoje

Dům se 3 ložnicemi
osob126 - 126 EUR za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: